پروپوزال آماده دانشجویی

پروپوزال آماده دانشجویی

پرسشنامه رایگان کیفیت زندگی کاری کارکنان در سازمان

پرسشنامه رایگان کیفیت زندگی کاری

کیفیت زندگی کاری

تعریف متغیر: یک برنامه کیفیت زندگی کاری به معنی فرایندی است که بوسیله آن همه اعضای سازمان از راه مجاری ارتباطی باز و مناسبی که برای این مقصود ایجاد شده‌است در تصمیم هایی که بر شغل هایشان بخصوص، و بر محیط کارشان به طور کلی اثر می گذارد به نوعی دخالت می یابند و در نتیجه مشارکت و خشنودی آنان از کار بیشتر می‌شود و فشار عصبی ناشی از کار برایشان کاهش می یابد.

پرسشنامه مذکور دارای ابعاد، روایی پایایی، منبع، و تعداد سوالات مشخص می باشد.

این پرسشنامه یکک پرسشنامه استاندارد است و  توسط ریچارد والتون (۱۹۷۳) طراحی  شده است، كه داراي ۲۷سوال و در ۷بعد پرداخت منصفانه و کافی-محیط کاری ایمن و بهداشتی-تأمین فرصت رشد و امنیت مداوم-قانون گرایی در سازمان-رابطه اجتماعی زندگی کاری-فضای کلی زندگی-انسجام اجتماعی در سازمان و توسعه قابلیت‌های انسانی است.

لازم به ذکر است چنانچه بر اساس موضوع پروپزال و یا طرح تحقیقی مورد نظر شما، مایل به انجام تغییراتی متناسب با موضوع و یا تدوین پرسشنامه ای در راستای متغیر های پژوهش باشید با مدیر سایت تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما داده شود.

جهت دریافت پرسشنامه کد آن را به شماره ۰۹۳۷۱۰۶۴۰۸۵ به همراه ایمیل شخصی اسمس نماید تا در اولین فرصت به ایمیل شما ارسال گردد

پرسشنامه رایگان کیفیت زندگی کاری

پرسشنامه رایگان کیفیت زندگی کاری

شماره های تماس جهت راهنمایی و دریافت پروپوزال
09186606534 09371064085
بستن